Asociace náhradních rodin České republiky z.s.

Uherský Brod - Na dlani

Kontakty:

Předsedkyně klubu: Švestková Lenka
e-mail: 
tel. 732 320 669

Nově vzniklý klub v oblasti Uhersko-Brodska nyní sdružuje 4 náhradní rodiny. Pokud máte zájem o vstup do tohoto klubu, obraťte se na předsedkyni místního klubu paní Lenku Švestkovou.


 

Příjemné odpoledne

10.listopadu 2012 jsme si opět udělali schůzku v zábavném centru Galaxie. Setkání rodin z jiných klubů proběhlo v přátelské atmosféře. Děti se vyřádily na různých atrakcích a domů odjížděly notně unavené. My, rodiče, jsme opět strávili velice příjemné odpoledne. Tímto setkáním jsme se rozloučili s klubovými aktivitami v tomto roce a nastínili jsme si, jak by jsme zajímavěji mohli prožít další společné chvíle.

Prázdniny utekly jako voda

25.října 2012 byla naše první poprázdninová schůzka. Zavzpomínali jsme si na zážitky z prázdnin. Děti opět, pod vedením asistentky Lucky, hrály spoustu pohybových i společenských her. Bylo nás celkem 5 dospělých a 18 dětí. Zase jsme si popůjčovali knihy z naší knihovny, za což jsme donátorovi, Nadaci táta a máma, velmi vděční.

Výtvarná dílna na Domovince

4. května 2012 se naším útočištěm opět stala Domovinka, která patří Oblastní charitě Uherský Brod. Děti tvořily z krepového papíru a my jsme opět probírali každodenní starosti. Jelikož bylo hezké počasí, děti se mohly vyhrát na průlezkách a houpačkách. Pozvání přijaly 3 rodinky.

Návštěva zábavného parku Galaxie

18. března 2012 se naše rodiny, spolu s rodinami ze Zlína a Valašského Meziříčí setkaly v zábavném parku Galaxie ve Zlíně. Děti se vyřádily na atrakcích a my jsme měli opět čas na popovídání si. Platili jsme symbolické vstupné, za což patří vedení zábavného parku velký dík.

Druhé přátelské setkání rodin z klubu

23.února 2012 se uskutečnila 2. schůzka pěstounských rodin našeho klubu. Sešlo se nás celkem 5 dospělých a 15 dětí. Díky naší nové asistentce Lucce, jsme měli postaráno o děti. Lucka s nimi hrála různé hry a my jsme si mohli popovídat o radostech a starostech s našimi přijatými dětmi.

První klubové setkání

2.února 2012 proběhlo první setkání v tomto roce. Děti si zahrály stolní společenské hry Ubongo a Opice a několik pohybových her. My jsme se domlouvali na aktivitách, které bychom chtěli uskutečnit v tomto kalendářním roce. Taky si některé rodiny půjčily knihy z naší klubové knihovny.

1.setkání klubu Uherský Brod - Na dlani

1.setkání klubu Uherský Brod - Na dlaniPrvní setkání našeho nově vzniklého klubu proběhlo 3.února 2011 v prostorách Charity v Uherském Brodě.
Děti si vyráběly masky a hrály různé hry. My, maminky, jsme u šálku dobrého čaje měly chvilku na popovídání

Předsedkyně klubu
Lenka Švestková

Výšlap na rozhlednu Lopeník

rozhledna LopeníkMK Uherský Brod - Na dlani zve všechny náhradní rodiče, děti, turisty a milovníky přírody na výšlap na rozhlednu Lopeník.
Sraz je v neděli 22.5. v 11,00 hodin na parkovišti u motorestu Rasová.
Nezapomeňte si přibalit špekáčky a dobrou náladu.

Zve předsedkyně klubu
Lenka Švestková

Podpořili nás