Asociace náhradních rodin České republiky z.s.

Holešov

Kontakty:

Předsedkyně klubu: Veronika Nedbalová

e-maily:


 

Tradiční karnevalový rej v Holešově 2013

Zveme všechny náhradní rodiny dne 9. 11. 2013 na tradiční karnevalový rej v Holešově.

Akce se uskuteční v Mateřském centru Srdíčko, začátek je ve 14,30 hod. Pro milovníky pravého adrenalinu je určen vlak - který vyjíždí ve 12,07 hod. z Frenštátu pod Radhoštěm, následně z Valašského Meziříčí 13,25 hod. Občerstvení bude zajištěno. Prosím přezůvky si vezměte s sebou. Děti čeká program a setkání s babičkou Marcelou, která děti provede programem celého odpoledne.

Kontakt na pořádající: Veronika Nedbalová, tel. 723 476 829

Den náhradních rodin ve zlínské Galaxii 2013

Dne 21. 9. jsme se sešli společně ve zlínské Galaxii - dětském zábavním parku na DNI NÁHRADNÍCH RODIN.

Akce mohla být uspořádána díky minigrantu společnosti Veolia.

Děti strávily odpoledne na atrakcích, skákadlech, autíčkách či horolezecké stěně. Rodiče probírali témata různých oborů - nejčastěji škola, mimoškolní aktivity či zdraví. Večer jsme se rozjeli do svých domovů, děti unavené, ale šťastné a spokojené.

Těšíme se na další akci - tentokráte v Holešově - sejdeme se v listopadu na tradičním podzimním karnevalovém reji. 

O putovní pohár v paintballu

Dne 7. 9. místní klub Frenštátsko vyzval kluby Valašské Meziříčí a Holešov k souboji o putovní pohár v paintballu.

Vzorně připravené bojovníky neodradilo ani množství bahna a jen chvílemi ustávající déšť, aby bojovali o svou čest a veliký zlatý pohár. Ten nakonec připadl vyzývajícím Frenštátským bojovníkům, ale to neznamená, že příště nemůže být vše jinak.

Pevně doufáme, že putovní pohár vybojují pro své kluby i bojovníci Valašského Meziříčí a Holešova, příští rok dojde určitě k dalším litým bojům.

Děkujeme předsedkyni klubu paní Aleně Štefkové za skvělou organizaci akce, členům a členkám klubů za skvělý výkon.

Den pro náhradní rodiny Galaxie 2013

Dne 21. 9. 2013 zveme všechny rodiny našeho klubu na výlet do zlínské Galaxie. Děti si užijí atrakcí, které Galaxie nabízí, maminky a tatínci si sednou s kávou a budou sdílet radosti i bolesti dnešního života. Vstupné bude placeno z minigrantu Veolia, který náš klub získal. Prosím, nahlaste účast předem. Těším se na všechny!  Veronika Nedbalová

Akce na Horní Bečvě

plaváníO víkendu 23 - 25. 11.2012 jsme se spolu s rodinami Zlínského kraje sešli na víkendové akci na Horní Bečvě. Něco jsme se dozvěděli, naučili, děti si to užily.

 

Lampionová noční prohlídka v Zoo

lampiony12. 10. 2012 jsme navštívili ZOO Zlín a jejich tradiční lampionovou noční prohlídku, přálo počasí, bylo teplo, lampiony, děti dostaly odměny za statečnost.

 

Galaxie ve Zlíně

GalaxieV pátek 14.9.2012 vyrazili členové MK Holešov a dalších spřízněných místních klubů ANR ČR do zábavního parku Galaxie ve Zlíně.
Děti byly ze svého řádění notně unavené a rodiče měli chvilku čas na přátelské rozhovory i o výchově svých dětí.

Klubový výlet

vozík s koníkemDne 3. 6. jsme zavítali na den dětí, pořádaný městem Holešov v zámecké zahradě. Akce byla krásná, dětem se tam moc líbilo. Akci jsme spojili s cyklovýletem, i když jsme zmokli, tak výsledek byl skvělý. Mimo jiné, děti se svezly na koni taženém voze, také jsme přejeli na akci "kurovické středověké dny" kde děti shlédly vystoupení středověkých souborů, zápasů, palbu a po té hledaly poklad plný dárečků a pomůcek pro sport díky minigrantu Veolia, který náš klub získal.

Karneval v Holešově

3.12.2011 se šešli rodiče s dětmi na tradičním karnevalu v Holešově, který pořádá Verča Nedbalová se členkami svého klubu pro náhradní rodiny z širokého okolí. Již tradičně se karneval konal v prostorách MC Srdíčko v Holešově a bohatý program pro děti přichystala babi Marcelka.Hrály se hry, zdobily se perníčky, děti soutěžily v nejrůznějších disciplínách. Sladkosti, balíčky, jakož i občerstvení a výtvarný materiál byl poskytnut z prostředků projektu Rodiny spolu II, podpořený Nadačním fondem Albert a Nadací táta a máma. Děti si akci báječně užily a my děkujeme za podporu a těšíme se opět za rok v MC Srdíčko Holešov.

Veronika Nedbalová MK Holešov

děti v maskách .. .. .

Holešovské perníčkování

Holešovské perníčkováníDnes se i přes sněhovou kalamitu v Horním Lapači sešly dětičky a maminky k "perníčkování" - nazdobili jsme společně perníčky, pohráli si, dali jsme si slavnostní svačinku, abychom věděli, že se blíží Vánoce, probrali jsme co si kdo napsal Ježíškovi a teď už budeme jen čekat, kdo co od něj dostane a která přání vyplní. Děti pilně zdobily - i ta nejmenší teprve 3 letá cácorka si krásně poradila se zdobičkou.

Veronika NedbalováPerníčky

Návštěva hvězdárny místních klubů Holešov a Valašské Meziříčí

http://www.anrcr.cz/sites/default/files/images/P1110166.preview.JPGČlenové Holešov a MK Valašské Meziříčí společně v rámci realizace projektu Rodiny spolu navštívili Hvězdárnu ve Valašském Meziříčí.

Ve středu 30.6.2010 se sešlo 32 dětí a 12 dospělých, aby společně hvězdářským teleskopem pozorovali na noční obloze Venuši, Saturn a další úkazy noční oblohy. Před úplným setměním jsme vyslechli přednášku s prezentací fotografií vesmírných objektů.

HvězdárnaHvězdárna

Akce se zúčastnilo 12 dospělých a 28 dětí, celkem 30 účastníků.

Akce se uskutečnila v rámci projektu Rodiny spolu, který finančně podpořil Nadační fond Albert a Nadace táta a máma.

Podpořili nás