Asociace náhradních rodin České republiky, Klimentská 1, Praha 1

Rodinný den s Albertem místního klubu Čelákovice

Integrační akce s názvem Rodinný den s Albertem se uskutečnila 19.8. mezi 15:00 – 16:30. Realizace jsme se ujaly s maminkou Janou pouze ve dvou, neboť ze všech členů klubů v Čelákovicích bydlíme pouze my dvě. Výhodou určitě bylo, že jsme prodejnu Alberta měli přímo v místě bydliště.

S manažerkou prodejny jsme se dohodly, že akce proběhne zcela bez potřeby zásahu z její strany. Jediné, co jsem si vyžádala, byly nějaké plakáty s různými druhy potravin. Ty jsme tedy nakonec (kvůli velikosti) nepoužili.

Vzhledem k tomu, že dvě stanoviště by byla málo, požádali jsme o pomoc při realizaci „mládežníky“ z místní bratrské církve. Tímto jim patří velký dík za to, že byli opravdu zdatnými pomocníky.

Na poslední chvíli jsem žádala místní úřad o povolení akce. Ale naštěstí díky ochotě místních úředníků proběhlo schválení bez komplikací.

Stanoviště byla nakonec tři, se čtyřmi úkoly – skákání v pytlích, hod kroužky na čísla (mikádo se všem zdálo dost složité, takže jsme ho nakonec nepoužili), hod pádlo-lapadlem s míčkem a skládání puzzlí. Za kartičku se čtyřmi razítky dostalo každé dítko lízátko (menší bez žvýkačky, větší se žvýkačkou).

V 16:30 proběhlo velké slosování o plyšové pejsky. Šest výherců se radovalo z nového kamaráda.

Barbora Jungerová, předsedkyně MK ANRČR Čelákovice

Čelákovice 23.8.2010

Akce se uskutečnila v rámci projektu Rodiny spolu, který finančně podpořil Nadační fond Albert a Nadace táta a máma.

Tags: Čelákovice

Podporují nás