Asociace náhradních rodin České republiky, Klimentská 1, Praha 1

Nabídka FOD

Vážené a milé rodinky,

protože letos se bohužel nebude konat koncert Mr. Muzikál, po dohodě s Radimem Schwabem si Vám dovoluji nabídnout vstupenky na koncert Vánoční sen Radima Schwaba, který se bude konat v předvánočním čase 18. 12. 2014 od 19 hodin, ve velkém kinosále Lucerna Praha. Tento koncert Vám nabízíme se slevou (bohužel s ohledem na náklady tohoto koncertu, větší sleva nebyla možná), za jednotnou cenu vstupenek  250,- Kč.  Vstupenky je nutné objednávat u pí. Kupkové 724 667 766, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), neboť pokladna Lucerny slevu poskytnout nemůže. Více informací o koncertu: http://www.kinolucerna.cz/klient-263/kino-68/stranka-2745/film-31031 .

Koncertní vystoupení NEJVYŠŠÍHO českého zpěváka a herce, muzikálového představitele „Fantoma opery“,

který svým magickým projevem ohromuje návštěvníky aktuálních hitů pražské muzikálové scény (mj. Fantoma opery a Mata Hari Michala Davida), připravil kolekci nádherných romantických a vánočních písní, jako stvořenou pro vánoční dny plné lásky a pohody.

Na koncertě zazní působivé, neoposlouchané úpravy světoznámých balad i klasických melodií. Uslyšíte mj. osobitě podané megahity, které původně proslavili Andrea Bocelli, Celine Dion, Sarah Brightman, Franka Sinatru či Leonarda Cohena, českou verzi nesmrtelného traditionalu Už z hor zní zvon, árie z muzikálů Fantom opery, West side story,  Sunset Boulevard, písňové motivy od Johanna Sebastiana Bacha a Césara Francka a také několik překrásných duetů s MONIKOU SOMMEROVOU, představitelkou Christine v muzikálu Fantom opery za doprovodu orchestru MICHALA MACOURKA.

Zároveň si Vám dovoluji nabídnout skvělé představení Mistero Buffo, které se bude konat v sobotu 15. listopadu 2014 od 16 hodin v divadle Semafor. Vstupenky jsou již od 200,- Kč a můžete je zakoupit na pokladně divadla Semafor nebo přímo zde: http://vstupenky.semafor.cz:8080/divadlo-semafor-o-p-s-/Hall?eventid=2424 .

Jedná se o vynikající představení plné komiky, improvizace a prvků komedie dell´arte, od nositele Nobelovy ceny za literaturu, pana Daria FO, které v tomto provedení tvoří čtyři příběhy (Zrození potulného komedianta / Žonglérie o papeži Bonifáci VIII. / Svatební hostina v Káni / Lazarovo vzkříšení), které vás rozesmějí, dojmou i přimějí k zamyšlení. Nosnými pilíři představení je hercova schopnost mimického, gestického a pohybového projevu. Toto představení Vás nejen pobaví, ale Vašim ratolestem může zábavnou formou doplnit výuku nejen v českém jazyce. Představení j e vhodné pro děti od 14 let, ale toto nechávám zcela na Vašem uvážení.

Přeji Vám krásný podzim a budu se na Vás těšit v divadle Semafor a v Lucerně ;-)

 

Hanka Kupková

pracovnice FOD

 

Fond ohrožených dětí, IČ 00499277  

Na Poříčí 1038/6

110 00  Praha 1

 

Tel./fax: 224 236 655, 224 221 137

mobil: 724 667 766

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Podporují nás