Asociace náhradních rodin České republiky, Klimentská 1, Praha 1

Hrajeme si s Albertem v Hodoníně

Místní klub Břeclavsko zorganizoval zajímavou akci pro veřejnost za účasti oblastního manažera firmy Ahold, s.r.o., která podporuje Nadační fond Albert.

V nákupním centru Cukrovar-Hodonín, před prodejnou Albert –hypermarket, odpoledne vyrostla velká skluzavka a objevila se trampolína a začaly hrát dětské písničky.

http://www.anrcr.cz/sites/default/files/images/hrajeme_si_s_albertem.preview.png

Účastníci se začali scházet už před druhou hodinou.
Toto setkání bylo určeno nejen náhradním rodinám, ale i zaměstnancům a nakupujícím hypermarketu Albert a široké veřejnosti.

Děti se vydováděly na nafukovací skluzavce a
trampolíně, nakreslily mnoho krásných obrázků a taky se zdobily dětským tetováním a kresbami. Domů si kromě hezkých zážitků odnášely nafukovací balónky, pastelky, dětské sirupy, lízátka a drobné dárečky od našich sponzorů, mezi nimi byl i hypermarket Albert.

Rodiče měli možnost využít tento čas a dozvědět se něco o projektu Rodiny spolu a o jeho realizátorech a sponzorech. S propagací náhradního rodičovství nám přijel pomoci i psycholog Jihomoravského kraje Dr. Zbyněk Gabriel.

Za podporu akce děkujeme všem naším sponzorům Nadačnímu fondu Albert, Nadaci táta a máma . A také rádiu JIH, které zajistilo propagaci této akce.

Článek odpoledne s Albertem
Článek odpoledne s Albertem

Akce se z místního klubu účastnilo 9 dospělých a 15 dětí, celkem 24 účastníků + veřejnost.

Akce se uskutečnila v rámci projektu Rodiny spolu, který finančně podpořil Nadační fond Albert a Nadace táta a máma.

Tags: Břeclavsko

Podporují nás