Asociace náhradních rodin České republiky, Klimentská 1, Praha 1

Bílé slůně nabízí

Někteří výrobci a prodejci si všimli té úžasné práce, kterou pěstouni dělají pro děti v složitých situacích. Proto pěstounským rodinám nabízejí své zboží výhodněji či zdarma. První takovou firmou byl Jablotron, který zdarma nabídl monitory dechu pro pěstouny RPP. Všechny poskytnuté monitory již používají pěstouni, v tuto chvíli proto jednáme o možnosti získání dalších monitorů. Zatím ale máme další nabídky:

  • Plenky Huggies, vel. 5 pro děti v pěstounské péči zdarma, pro ostatní za zvýhodněnou cenu (výtěžek z prodeje získá Dobrá rodina na rozvoj pěstounské péče v ČR).
  • Bílé slůně nabízí oblečení pro děti  se slevou 15%, zboží s malými vadami a použité oblečení dokonce zdarma pro pěstounské rodiny (viz. dopis níže)
  • Šátky na nošení dětí Vatanai se slevou pro pěstouny rané pěstounské péče
  • Houpací síť Hojdavak se slevou 15% pro pěstounské rodiny  

Pokud si na uvedených odkazech najdete něco, co Vás zaujme, napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Vážení náhradní rodiče,

velmi si ceníme toho, co děláte. Každý, kdo pomáhá druhým prožít lepší život, si podle nás zasluhuje obdiv i podporu. Proto bychom Vás v rámci svých možností rádi podpořili a nabídli Vám stálou slevu ve výši 15% na nákupy zboží v našem internetovém obchodě Bílé Slůně, který najdete na stránkách www.bileslune.cz.

V internetovém obchodě Bílé Slůně nabízíme široký sortiment kojeneckého a dětského oblečení a doplňky výhradně od českých výrobců. Oblečení je velmi kvalitní a cenově dostupné. V našem sortimentu můžete najít nejen oblečení a doplňky z klasických materiálů, ale také z materiálů, které jsou šetrné k pokožce dětí stejně jako k přírodě. Jedná se zejména o bio bavlnu a čím dál oblíbenější bambus. S výběrem Vám rádi pomůžeme.

Sleva 15% platí na každý nákup na celý sortiment. Nevztahuje se pouze na zboží, které je v akční nabídce. Pro uplatnění slevy je třeba zadat slevový kód, který získáte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript...

Dále bychom Vám rádi nabídli zdarma oblečení, které jsme většinou pro menší kaz bez vlivu na funkčnost zboží, museli vyřadit z prodeje. Seznam a fotky oblečení zašleme e-mailem na vyžádání. Postupně bychom také chtěli rozšířit tento seznam věcí o již použité, ale zachovalé hračky, oblečení a další potřeby pro kojence a děti, které pro Vás rádi budeme sbírat od rodičů, kterým již děti odrostly.

V případě zájmu o spolupráci či radu se na nás můžete obrátit buď e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na telefonicky na čísla: 602280057 nebo 732103567.

 

Podporují nás