Asociace náhradních rodin České republiky, Klimentská 1, Praha 1

Výtvarná dílna

MK Pelhřimov
V sobotu dne 30.4.2011 jsme se opět sešli v hojném počtu spolu s našimi dětmi, abychom si užili krásný den a něco pěkného si společně i vyrobili.
Tatínkové se vrhli do práce a dali se do sekání trávy na hřišti, děti mezitím obsadily všechny houpačky, prolézačky a skluzavku. Teenagerové nám připravili ohniště a zapálili oheň na pečení poledních buřtíků. Babičky připravily kávičku a maminky zatím chystaly šablonky a barvičky pro výtvarnou dílnu.
Sluníčko hřálo a děti, malé i velké, se pustily do výroby šablonek, práce jim šla náramně od ruky a vznikaly krásné obrázky.
Potěšit nás přijel i spřízněný Jezdecký klub Piccolo, jehož koník Svit povozil všechny odvážné děti na svém hřbětě. Klisnička Edera se svou jezdkyní Alenou nám předvedla své skokové umění na překážkách a pochlubily se svým nedávným 2.místem v hobby závodech v Jihlavě.

Oběd na ohni a káva s bábovkou, mnoho rozhovorů náhradních rodičů a dětských úsměvů, jízdy na koni a krásné výrobky dětí - to byl poslední dubnový den roku 2011 místního klubu Pelhřimov.

Tags: Pelhřimov - Ptáčata

Podporují nás